top of page

Naše služby

Montáže

Montujeme a demontujeme vlastní či zakoupený nábytek, a to od polic, regálů, věšáků, obrazů, botníků, rolet, stolů, sedacích souprav, TV stolků, knihoven, šatních skříní, kuchyňských linek, nočních stolků, postelí, koupelnových skříněk, zahradního nábytku, bio krbů až po vlastní tvorbu a montáž vestavěných skříní.

Malířské práce

Provádíme veškeré malířské práce. Od přípravných prací po samozřejmý úklid po malování. K výmalbě přistupujeme individuálně vzhledem k přání zákzníka a vyměřené plochy výmalby. Vymalujeme Váš byt, dům, kancelář či sklep.  Provádíme také penetrace,  štukování stěn, strhávání starých tapet a lepení nových.

Opravy

Opravujeme veškerý špatně složený či částečně rozbitý nábytek včetně  kuchyňských linek, dveří, protékání WC či výměnu a opravu silikonového těsnění u umyvadel a van.

Elektronika

Montujeme a zapojujeme veškerou elektroniku, jako je například zapojení a zavěšení TV na zeď, zapojení stropních či jakýchkoliv jiných svítidel, zapojení venkovních zvonků s elektrickými zámky, či zapojení zásuvek a vypínačů.

AEnB2UqwCPIci8VHJVIuaRS50zpjUMTd2DWImSFm
Zahradní práce

Provádíme veškeré zahradnické práce od sekání zahrady, plení, údržbu, či realizaci zahrady, popřípadě úpravu terénu zahrady. Tvoříme také zídky, skalky, okrasná jezírka či nášlapné cesty.

Stěhovací služby

Provádíme delikátní stěhování domácností, nebytových prostorů a firem. Máme také prostředky pro stěhování či přepravu velkých břemen.

bottom of page